O mnie

Jedni gotują, drudzy są miłośnikami kina, inni przeglądają koty w internecie. Ja od dawna interesuję się tematyką inwestycyjną, szeroko pojętą ekonomią oraz mechanizmami, które rządzą Światem. W wolnym czasie pochłaniam mnóstwo informacji na ten temat, więc chyba mogę śmiało stwierdzić, że jest to jedno z moich hobby.

Ten blog powstał przynajmniej z trzech powodów:

  1. Pisząc, bardzo dużo uczę się sam i stale rozwijam w tematyce inwestowania i nie tylko
  2. Mogę tą wiedzą podzielić się z innymi. Uważam, że tematy które tutaj poruszam i będę poruszał są bardzo ważne w życiu każdego świadomego człowieka
  3. Ciekawość – do ilu osób jestem w stanie dotrzeć i czy blog może stać się po jakimś czasie źródłem dodatkowego dochodu?

Dlaczego KryptoHolista?

Kryptowaluty to tylko pretekst, by takiego bloga w końcu uruchomić. Temat jest świeży, dla wielu ekscytujący i wciąż nieznany, a to daje szerokie pole do pogłębiania swojej wiedzy. Oczywiście również jestem aktywny na tym rynku, ale kryptowaluty nie stanowią 100% moich aktywów.

Holista to część, która odnosi się do podejścia całościowego. Takie sexy słowo, dość często dziś stosowane. Holizm to pogląd według którego wszelkie zjawiska tworzą układy całościowe, podlegające swoistym prawidłowościom, których nie można wywnioskować na podstawie wiedzy o prawidłowościach rządzących ich składnikami. (wikipedia). Próbuję więc łączyć wszystkie elementy układanki, jednocześnie zachowując zdrowy dystans. Dlatego oprócz kryptowalut mogą pojawić się tutaj również wpisy o metalach szlachetnych, akcjach, nieruchomościach i innych formach lokowania swojego kapitału. Pozwolę sobie czasami również na wycieczkę w stronę samorozwoju, budowania świadomości oraz próby polepszania jakości swojego życia.

Mam nadzieję, że wpisy umieszczane na tym blogu będą na tyle interesujące, że chętnie zostaniesz ze mną na dłużej.

KryptoHolista ?


Poniżej część wymagana przez polskie prawo.

Wszystko co tutaj przeczytasz, usłyszysz i zobaczysz to tylko moje prywatne obserwacje i opinie.

Treści umieszczone na tym blogu tj. kryptoholista.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych. Słowo inwestycja używane jest jak skrót myślowy od lokowania swojego kapitału.