Życzenia od KryptoHolisty

Przyszedł ten czas, kiedy rozpędzony i rozgrzany nieraz do czerwoności świat trochę zwolnił. Każdy z nas, niezależnie od tego czym zajmuje się na codzień, będzie miał trochę więcej wolnych godzin do wykorzystania. Życzę wszystkim, którzy śledzą tego bloga (a wiem, że “kilka” by się uzbierało), jak i również sobie, żeby zainwestować ten czas jak najlepiej. Może warto wyłączyć powiadomienia na giełdzie (jeśli wcześniej oczywiście ustawiliśmy odpowiednio stop-lossa oraz take-profit ;)). Może zamiast przeglądania wykresów i szukania kolejnych okazji do zarobku, tym razem powinniśmy skupić uwagę na naszych wewnętrznych potrzebach oraz potrzebach naszych najbliższych.

O ile na sytuację giełdową każdy z nas z osobna (chyba, że czytają mnie również grube ryby) ma znikomy, a nawet żaden wpływ – możemy jedynie reagować lub na podstawie historii podejmować się próby prognozowania przyszłości, o tyle już na swój stan psychiczny, zdrowie, szeroko pojęty rozwój czy wreszcie wygląd – już tak.

Z początkiem roku 2020, po raz kolejny wielu z nas podejmie przeróżne próby zmiany w ramach postanowień noworocznych, a wiele miejsc zapełni się “sezonowcami”. Życzę wszystkim, aby nie zabrakło nam dyscypliny i samozaparcia we wprowadzaniu trwałych nawyków lub wręcz zmian w stylu i sposobie życia (oczywiście na lepsze – cokolwiek to dla każdego z nas oznacza).

Klasycznie już życzę również podejmowania samych trafnych decyzji, nie tylko inwestycyjnych, przez cały nadchodzący rok!

Oraz pół żartem, pół serio:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *